• pstrykaj
  zdjęcia z naszymi
  produktami
 • wrzucaj
  na swój profil
  instagramowy
 • oznaczaj
  nasz profil na
  zdjęciu
  @projektogram
 • taguj
  pod zdjęciem
  #projektogram
  #myprojektogram

  Więcej zdjęć to
  więcej szans
  na wygraną!
Pobierz regulamin

słuchajcie,

Ponownie uruchamiamy konkurs, który poprzednim razem cieszył się dużą popularnością i zaangażowaniem z Waszej strony.
Do zgarnięcia oczywiście, kultowy aparat fotograficzny Instax Mini 8, dzięki któremu w kilka sekund wywołacie swoje zdjęcie zaraz po jego zrobieniu. Kolor aparatu wybierzecie sami. Nagrodą dodatkową jest voucher o wartości 50 PLN na zakupy na www.projektogram.pl

Co zrobić by otrzymać nagrody?

To bardzo proste. Pstrykajcie zdjęcia z naszymi produktami i zamieszczajcie je na Instagramie. Na zdjęciu oznaczcie @projektogram a w opisie wrzućcie dwa hashtagi #projektogram i #myprojektogram. Spośród biorących udział wylosujemy jednego zwycięzcę, który otrzyma voucher na 50 PLN, główną nagrodę – aparat Instax Mini 8 zgarnie osoba, która zamieści najlepszą fotkę.

Kiedy wyniki?

31. sierpnia wybierzemy zwycięzców, do których powędrują nagrody.

Wakacje to świetny czas na robienie zdjęć. Wywołujcie zdjęcia w Projektogramie i wrzucajcie fotki produktów na Instagrama. Ruszcie pokłady swojej kreatywności i dobrze się przy tym bawcie!

Dziękujemy wszystkim, którzy zaufali marce Projektogram.

Laureaci I edycji konkursu #myprojektogram

Główną nagrodę aparat fotograficzny Instax Mini 8 wygrała zasłużenie @paulamroczkowska przede wszystkim za serce jakie włożyła w prace nad zdjęciem, zaś nagrodę dodatkową – voucher na zakupy na www.projektogram.pl zgarnia @aleksandra_mu. O przyznaniu tej nagrody zdecydował los :)

kwadraty
@paulamroczkowska
poduszka
@aleksandra_mu


Wszystkim dziękujemy za udział i zaangażowanie!

JAK ZROBIĆ DOBRE ZDJĘCIE?

Chcielibyśmy Wam ułatwić drogę do wygranej dlatego podrzucamy kilka porad jak robić dobre zdjęcia. Zobaczcie, że nie trzeba być fotografem wyposażonym w lustrzankę i profesjonalne studio by zrobić dobre zdjęcie. Wystarczy Wam smartfon, nieco inwencji i wzięcie pod uwagę kilku drobnych ale jednak bardzo ważnych szczegółów, które wspólnie dadzą niezły efekt w postaci dobrze wykonanej fotografii.

Najpierw PREZENTACJA PRODUKTU

Zadbaj o to by produkt jaki pokażesz na zdjęciu dobrze się prezentował. Na przykład w przypadku Instapillove, zwróć uwagę by była równomiernie wypchana a zdjęcia na poduszce nie załamywały się. To proste, prawda?

Następnie TŁO

Tło jest bardzo ważnym elementem fotografii, o którym czasem zapominamy. Źle dobrane, może odwrócić uwagę od produktu. Najlepiej zatem by było raczej jednolite, jasne oraz naturalne dla danego przedmiotu – trudno wyobrazić sobie dobrze zaprezentowaną poduszkę na blacie kuchennym, ale już w gładkiej pościeli na łóżku będzie wyglądać odpowiednio. Pamiętajmy, by uprzątnąć zbędne gadżety z obszaru, który fotografujesz.

No i ŚWIATŁO

W fotografii światło odgrywa kluczową rolę. W naszym przypadku, gdy zdjęcia wykonujemy smartfonem doradzamy światło dzienne, które jest dla nas najbardziej naturalne. Nie jest zbyt białe jak w przypadku oświetlenia ledowego, ani zbyt żółte jak ma to miejsce przy klasycznej żarówce. Warto zatem z fotografowaniem poczekać do rana a całą kompozycję zdjęcia zlokalizować nieopodal okna.

Życzymy dobrej zabawy i trzymamy kciuki – nagrody czekają.